Imprezy z cateringiem, PlayStation czy grami planszowymi to już przeżytek. Wynajem symulatorów lotu – oto technologia XXI wieku oraz współczesna forma rozrywki. Realistyczny symulator lotu pozwala użytkownikowi poczuć się jak za sterami prawdziwego samolotu. Gracz otrzymuje tym samym możliwość odczucia prawdziwych wrażeń wizualnych oraz fizycznych, które towarzyszą pilotowi podczas sterowania maszyną latającą. Z czego składa się każdy symulator? W jaki sposób urządzenie to funkcjonuje na różnego typu eventach?

Sprawdź symulator driftu
Dlaczego symulator doskonale sprawdzi się na imprezach?
Jaki możliwości gwarantują nam symulatory? Wynajem tego typu urządzeń na imprezach to gwarancja:
– integracji pomiędzy graczami;
– sprawdzenia własnych możliwości: precyzji, cierpliwości oraz determinacji;
– doskonałej zabawy;
– podniebnych podróży rożnymi maszynami latającymi;
– rozegrania wielu strategii gry.
Czy to naprawdę tylko symulacja? A może prawdziwy lot w przestworzach? Impreza integracyjna zostanie zapamiętana na lata dzięki tej jednej, niezapomnianej atrakcji – symulatorze lotów.

Jak wynająć symulator?
Wystarczy skontaktować się z wybraną firmą, która oferuje tego typu usługi. Najlepiej sprawdzić wszystkie możliwości na portalach internetowych oraz uzgodnić potencjalny termin wynajmu. Oprócz specjalistycznej konstrukcji klient korzysta również z porad instruktora. Pomaga on graczom zaznajomić się z funkcjonowaniem urządzenia oraz czuwa nad przebiegiem gry.
Z czego składa się każdy symulator lotu?
Każdy, kto decyduje się na wynajem symulatorów zyskuje opiekę wspomnianego już wcześniej instruktora. Teoretycznie to nie on będzie jednak najważniejszy, ale cała konstrukcja, umożliwiająca grę. Na symulator składają się zwykle dwa ruchome, jednoosobowe fotele. Gracz ma do dyspozycji profesjonalne narzędzia sterownicze, które na co dzień spotykamy w kabinie pilota. To m.in. wolant sterowniczy, przepustnice, pedały oraz kilka ekranów LCD. Na ekranach zobaczymy prawdziwe obrazy – rzeczywiste lotniska oraz tereny, nad którymi odbywa się ruch lotniczy.
Wszystkie urządzenia funkcjonują w oparciu o odpowiednie oprogramowanie. Pozwala ono nie tylko doświadczyć graczowi szereg wrażeń wizualnych, ale także te fizyczne. Przeciążenie, ruchy fotela, a może turbulencja? Takie możliwości tylko w symulatorze lotu.
Możliwości gry
Podczas każdej imprezy, na której pojawi się symulator lotu można po prostu spróbować swoich sił za sterami samolotu. Na początku warto opanować podstawowe umiejętności, takie jak: wzbicie maszyny w powietrze, kontrola parametrów podczas loty czy bezpieczne osadzenie maszyny na pasie startowym. To jednak nie koniec możliwości, jakie dają nam symulatory. Wynajem tego typu urządzeń nie bez powodu nazywany jest najdoskonalszą formą rywalizacji. Użytkownik może bowiem wybrać misję czy strategię gry, a następnie rywalizować z innymi graczami. Rozwiązanie idealne na imprezy? Jak najbardziej!

Symulatory lotów coraz częściej pojawiają się na imprezach firmowych, branżowych czy integracyjnych. Urządzenia te to jedna z najdoskonalszych form rozrywki, pozwalająca na integrację grupy ludzi. Taka atrakcja z pewnością zostanie zapamiętana przez uczestników eventu przez kilka lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *