Jeśli nie możecie usiedzieć w miejscu i uwielbiacie aktywny wypoczynek, a jednocześnie chcecie spędzić trochę czasu we dwoje – mamy dla was ciekawe propozycje! Zobaczcie, gdzie możecie spędzić romantyczny i aktywny weekend.

Loty, rejsy i przejażdżki

Zapierającym dech w piersiach przeżyciem może być oglądanie świata z lotu ptaka. Do dyspozycji mamy wiele rozwiązań, w zależności od naszych preferencji i zasobności portfela – paralotnie, loty awionetkami, balonami, a nawet sterowcami! Miłośnicy wrażeń ekstremalnych mogą pokusić się o skok na bungee dla dwojga.

Jeśli wasze gusta krążą wokół bardziej przyziemnych rozrywek, wynajmijcie quady albo samochód terenowy. Dla wielu frajdą będą pościgi gokartami albo przejażdżka po prawdziwym torze rajdowym. Adrenalina gwarantowana! Dla lubiących kontakty z naturą – spróbujcie nauki jazdy konnej.

Uwielbiacie morze? Spróbujcie nauki nurkowania. Także wszelkie żaglówki i skutery wodne są świetnym pomysłem na dobrą pogodę.

Resort Strzelnica – ekstremalny weekend pełen wrażeń

Jeśli chcesz wykazać się, albo po prostu nauczyć czegoś nowego, zabierz swoją drugą połówkę na strzelnicę. Pod czujnym okiem instruktorów sprawdzisz swój cel i nabędziesz ciekawych umiejętności. Możesz zdecydować się na mniej typowe bronie – rewolwery, łuki, a nawet rzut toporem!

Jeśli broń nie leży w Twoim typie zainteresowań, do dyspozycji spróbuj swoich sił w pokonywaniu przeszkód w parku linowym lub stań się kierowcą rajdowym ścigając się gokartami.

A później… SPA?

Żaden romantyczny pobyt nie może obyć się bez chwili relaksu. Resort Strzelnica proponuje rozwiązanie: romantyczny nocleg w towarzystwie butelki wina i patery owoców, a przedtem romantyczną kolację przy świecach i cały dzień w spa. Masaż pleców pozwoli ukoić stres życia codziennego, a jednocześnie wprowadzi w nastrój. W strefie spa znajdziecie urozmaicenia na każdy gust: sauna sucha i sauna parowa, jacuzzi, grota lodowa, grota solna czy strefa relaksu.

Po aktywnym wypoczynku i relaksującym spa na pewno nabierzecie więcej sił na następne tygodnie i zyskacie niezapomniane wrażenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *